Botched-tv-sarjasta tuttu plastiikkakirurgi Paul Nassif on kihlannut kuvankauniin tyttöystävänsä Brittany Pattakosin. Hän kertoo asiasta Instagram-sivuillaan julkaistulla kosintavideolla.
Kosinta tapahtui veneessä. Nassif oli kiinnittänyt sillan kaiteeseen lakanan, jossa luki ”Brittany, menetkö naimisiin kanssani?” Ja vastaus oli myöntävä.
”Tänä viikonloppuna selvisi, että saan viettää koko loppuelämäni sielunkumppanini kanssa”, Nassif kirjoittaa.
Pariskunnalla on ikäeroa 30 vuotta, Nasif on 57 ja kauneudenhoidon asiantuntijana työskentelevä Pattakos 27 vuotta.
Nassifista tuli tunnettu tv-kasvo Botched-realityohjelman myötä. Sarjassa käsitellään kauneusleikkauksissaan epäonnistuneita henkilöitä parempaan kuntoon.
Nassif erosi ex-vaimostaan Adrienne Maloofista vuonna 2012. Heillä on kolme lasta. Heidän perheen elämää seurattiin Bewerly Hillsin täydelliset naiset -sarjan ensimmäisellä kaudella.
Katso kuvat ja kosintavideo alta.