Kirurgit eivät pystyneet pelastamaan muusikko Andre Johnsonin penistä, jonka hän leikkasi irti keskiviikkona, kertoo Tmz.com.
Johnson löydettiin pahoin loukkaantuneena jalkakäytävältä Pohjois-Hollywoodissa keskiviikkoaamuna. Hänen epäillään yrittäneen itsemurhaa hyppäämällä alas toisen kerroksen parvekkeelta. Ennen hyppäämistä hän katkaisi oman peniksensä. Mesta.net uutisoi asiasta eilen.
Tmz.comin tietojen mukaan Johnsonia hoidetaan Cedars-Sinain sairaalaassa. Lääkärit epäonnistuivat yrityksessään kiinnittää irtopenis, mutta hän on toipumassa muista saamistaan vammoista.
Johnson kuuluu Northstar of Long Beach -rap-kokoonpanoon. Lisäksi hän on tehnyt yhteistyötä muun muassa Wu-Tang Clanin kanssa.