Yhdysvaltalainen näyttelijä ja laulaja Lucy Hale joutui paparazzin haaviin Studio Cityssa Los Angelesissa pääsiäisenä. Shoppailureissulla olleella kaunottarella oli yllään mustat trikoot ja värikäs huppari.
Hän väläytti kauniin hymyn kuvaajalle poistuessaan maasturista. Lisää kuvia löytyy jutun alta.
29-vuotias Hale tunnetaan parhaiten Valehtelevat viettelijät -televisiosarjasta, jota on esitetty Suomessakin Sub-kanavalla. Hänet on nähty myös muutamissa elokuvissa, kuten Scream 4 ja Totuus vai tehtävä.
Vuonna 2016 nousi kohu, kun nettin vuoti kaksi kuvaa, jossa hän poseeraa yläosattomissa. Halen edustajan mukaan joku oli murtautunut hänen puhelimeensa.
┆ 📸 𝐍𝐞𝐰𝐬 ▪︎ April 20 | @lucyhale Out shopping in Studio City https://t.co/VemkjQD5Og [+012 HQ photos] #LucyHale pic.twitter.com/95NJKPf6hE
— Lucy Hale Daily (@lucydailynet) April 22, 2019
Spandex Shots Of The Week — Happy Hump Day! https://t.co/1p2XLmBlG7
— TMZ (@TMZ) April 24, 2019




